Magazynowe wózki niskiego podnoszenia

Elektryczne wózki magazynowe to uniwersalne urządzenia znjadujące zastosowanie w magazynach o różnorodnej charkterystyce elektryczne wózki magazynowe OMG idealnie sprawdzają się podczas komisjonowania, jak i sztaplowania.

Zastosowanie podnośnika operatora ułatwia rozdzielanie towaru na regałach począwszy od najniższych po ostatnie poziomy magazynowania.

Idelane do pracy przy załadunkach i rozładunkach samochodów ich niewielkie i kompaktowe kształty umożliwiają efektywną pracę 
w magazynach o ograniczonej powierzchni.

<< powrót

313 KN ac

Power pallet truck - Został zaprojektowany i wykonany z zastosowaniem nowej technologii pozwalającej na optymalną oszczędność energii, ponado zapewnia wysoką wydajność dzięki kompaktowym wymiarom które ułatwiają manewrowanie i zwrotność podczas pracy w wąskich pomieszczeniach.

Jendnak nie tylko wysoki poziom wydajności, lecz także komfort i bezpieczeństwo pracy operatora: minimalny poziom zmęczenia, dzięki prostej obsłudze oraz wysoki poziom bezpieczeństwa – poz zwolnieniu dyszla automatycznie wraca do pozycji spoczynku.

313 KN ac: wózek paletowy dla każdego rozmiaru.

Specyfikacja

Model: 313 KN ac
Udźwig: 1300 kg
Podnoszenie: 120 mm
Zastosowanie: Wewnętrzne